VAŠE PŘÍBĚHY

KONTAKTY

Parajevy

Následnice Baby Vangy

Je mezi námi následnice proslulé věštkyně Baby Vangy?

Kaede Uber, se narodila v roce 2003 ve městě Montpellier ve Francii. Svět toho o ní, prozatím, příliš neví, jelikož její rodiče dohlížejí na ochranu jejího i svého soukromí. Nicméně, tato mladá slečna by měla být následnicí Baby Vangy, o jejíchž proroctvích se mluví dodnes.

Kaede Uber trpí vážným onemocněním. Rychle ztrácí zrak, hrozí jí i úplná slepota, ale to prý jen zvyšuje její mimosmyslové schopnosti.

 

Baba Vanga předpověděla její narození

Baba Vanga před svou smrtí předvídala vzhled následnice, která by získala její schopnosti jako dar. Předpokládala, že by to byl případ přemístění duše. Mnozí hledají tohoto nástupce již od roku 2000.

 

Proroctví

Zpočátku měli k těmto proroctvím přístup pouze členové rodiny a blízcí přátelé. Postupem času se prý její schopnosti ale začaly zlepšovat. Vize, které získala, byly spojeny se světovými událostmi, například měla předpovídat teroristický útok v Belgii a pád Kaddáfího.

Dívka věští budoucnost prostřednictvím prorockých snů a duchů. Její vize lze snadno interpretovat. Kaede často nastíní všechny své vize a zjevení, která ji napadnou.

– Následnice Baby Vangy uvedla, že nevidí další politickou kariéru Baracka Obamy.

– Předpovídala teroristické útoky ve Francii a varovala, že další bude ve Spojených státech.

– Ve svých prorockých snech dívka často vidí Araby. Věří, že od nich existuje hrozba a že bychom měli očekávat války a teroristické útoky. Pravděpodobně to znamenalo situaci s ISIS.

– Dívka věří, že v příštích letech bude Francie zaplavena přistěhovalci ze Středního východu.

– Uber se nyní bojí migrantů, říká, že hrozba je skutečná: „Nemoc a válka nemají hranice!“

– Dívka předpovídala šíření hrozného viru, který dorazí z Hongkongu a střední Asie, že na to neexistuje lék a že mnoho lidí zemře. Epidemie se měla vztahovat na všechny země světa.

 

Mezi jejími proroctvími však bylo i několik nenaplněných a mylných případů. Lidé však její omyly přikládají skutečnosti, že je ještě mladá, s nedostatkem zkušeností. Věří, že s přibývajícím věkem zesílí i její smysly a moc, jež jí byla předurčena.

UFO, DUCHOVÉ, STRAŠIDLA A STRAŠIDELNÉ DOMY …

Snad každý už zažil něco, co si nedokázal vysvětlit, ať to bylo viditelné či slyšitelné, nebo Vám to jen postavilo celkový porost těla. Mohlo to být naopak i příjemné, uklidňující, hřejivé. To NĚCO je důvod, proč vznikly tyto stránky.

  • All Posts
  • Aplikace
  • Budoucnost
  • Pojmy
  • Sny
  • Výklad
  • Zajímavosti

PSALI JSME …

Proč se nám zdají sny o zesnulých

Sny obecně Sny se nám zdají během odpočinku naší nervové soustavy. Sny mohou být odrazem našeho potlačovaného strachu nebo naopak přání, většinou jsou ale spojovány s něčím, co jsme kdysi zažili.     Sny o zesnulých Když se nám ale zdá o lidech nám blízkých, kteří již nejsou mezi námi, není hned důvod k obavám. […]

Smrt – věčná záhada | Vnímání naší vlastní smrti

Uvědomujeme si naši vlastní smrt?   Kdy nastává smrt, jaká je, vnímáme ji? To jsou otázky, které si položí alespoň jednou ve svém životě každý z nás. Přesto je toto téma jistým tabu. Věda dodnes nedokázala vyvrátit ani potvrdit určitá tvrzení.   Smrt coby skutečný konec života? Mnozí pacienti byli prohlášení za mrtvé, přičemž jejich […]

Následnice Baby Vangy

Je mezi námi následnice proslulé věštkyně Baby Vangy? Kaede Uber, se narodila v roce 2003 ve městě Montpellier ve Francii. Svět toho o ní, prozatím, příliš neví, jelikož její rodiče dohlížejí na ochranu jejího i svého soukromí. Nicméně, tato mladá slečna by měla být následnicí Baby Vangy, o jejíchž proroctvích se mluví dodnes. Kaede Uber […]

Mystika

Mystika – Vysvětlení pojmu Mystika (řec.) je souhrnné označení pro rozmanité duchovní zkušenosti bezprostředního a osobního setkání s božským, pro zkušenost hlubokého tajemství, jež se nedá přímo vyjádřit slovy, a pro různé cesty, jak takovou zkušenost získat.     Slovem mystika se označuje: v užším slova smyslu náboženská praxe, která se odpoutává od smyslového vnímání […]

Parajevy

vznikly r.2020 spojením webů:
PARAJEVY (2010)
a PARACARTOMA (2017)
Translate »

Kontrola pro přístup

Parajevy
Obsah webu a nabízené služby jsou určeny pouze pro osoby starší 18ti let, slouží ke vzdělávacím, duchovním, a zábavným účelům, využíváte jej z vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost.
Ochrana Dat & GDPR | Podmínky
Copyright © 2020-2023 PARAJEVY | All rights reserved.