VAŠE PŘÍBĚHY

KONTAKTY

Parajevy

Kyvadlo

 

Zeptejte se kyvadla

Individuální odpovědi pomocí kyvadla

Trápí vás otázky, na které si nedokážete odpovědět? Staňte se svědkem úžasu, jak se propojuje starodávná moudrost s moderní technikou, a objevte sílu kyvadla.

 

Historie kyvadla a naše vášeň

Kyvadlo je starobylý nástroj, jehož historie sahá hluboko do minulosti různých kultur. Bylo používáno jako prostředek komunikace se skrytými energiemi a jako nástroj pro nalézání odpovědí. Inspirovali jsme se i těmito tradicemi a spojili je s moderními znalostmi a technikami, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možné konzultace a poradenství v oblasti zodpovídání otázek pomocí kyvadla.

Jak to funguje?

Používají techniku kyvadla jako nástroj pro nalézání odpovědí na Vaše nejtajnější otázky, kdy se kyvadlo stává mostem mezi neviditelným světem energie a tvou touhou po jasných odpovědích.

Praktika kyvadla je založena na dlouholeté tradici a zkušenostech, která pomáhá nalézt odpovědi, jež nám mohou pomoci při našem rozhodování.

 

Kyvadlo se stane nástrojem, který Vám pomůže objevit možnosti, které možná předtím nebyly zřejmé …

 

Objevte sílu kyvadla v zodpovídání Vašich otázek!

UFO, DUCHOVÉ, STRAŠIDLA A STRAŠIDELNÉ DOMY …

Snad každý už zažil něco, co si nedokázal vysvětlit, ať to bylo viditelné či slyšitelné, nebo Vám to jen postavilo celkový porost těla. Mohlo to být naopak i příjemné, uklidňující, hřejivé. To NĚCO je důvod, proč vznikly tyto stránky.

  • All Posts
  • Aplikace
  • Budoucnost
  • Pojmy
  • Sny
  • Výklad
  • Zajímavosti

PSALI JSME …

Proč se nám zdají sny o zesnulých

Sny obecně Sny se nám zdají během odpočinku naší nervové soustavy. Sny mohou být odrazem našeho potlačovaného strachu nebo naopak přání, většinou jsou ale spojovány s něčím, co jsme kdysi zažili.     Sny o zesnulých Když se nám ale zdá o lidech nám blízkých, kteří již nejsou mezi námi, není hned důvod k obavám. […]

Smrt – věčná záhada | Vnímání naší vlastní smrti

Uvědomujeme si naši vlastní smrt?   Kdy nastává smrt, jaká je, vnímáme ji? To jsou otázky, které si položí alespoň jednou ve svém životě každý z nás. Přesto je toto téma jistým tabu. Věda dodnes nedokázala vyvrátit ani potvrdit určitá tvrzení.   Smrt coby skutečný konec života? Mnozí pacienti byli prohlášení za mrtvé, přičemž jejich […]

Následnice Baby Vangy

Je mezi námi následnice proslulé věštkyně Baby Vangy? Kaede Uber, se narodila v roce 2003 ve městě Montpellier ve Francii. Svět toho o ní, prozatím, příliš neví, jelikož její rodiče dohlížejí na ochranu jejího i svého soukromí. Nicméně, tato mladá slečna by měla být následnicí Baby Vangy, o jejíchž proroctvích se mluví dodnes. Kaede Uber […]

Mystika

Mystika – Vysvětlení pojmu Mystika (řec.) je souhrnné označení pro rozmanité duchovní zkušenosti bezprostředního a osobního setkání s božským, pro zkušenost hlubokého tajemství, jež se nedá přímo vyjádřit slovy, a pro různé cesty, jak takovou zkušenost získat.     Slovem mystika se označuje: v užším slova smyslu náboženská praxe, která se odpoutává od smyslového vnímání […]

Parajevy

vznikly r.2020 spojením webů:
PARAJEVY (2010)
a PARACARTOMA (2017)
Translate »

Kontrola pro přístup

Parajevy
Obsah webu a nabízené služby jsou určeny pouze pro osoby starší 18ti let, slouží ke vzdělávacím, duchovním, a zábavným účelům, využíváte jej z vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost.
Ochrana Dat & GDPR | Podmínky
Copyright © 2020-2023 PARAJEVY | All rights reserved.